Dzień skupienia w Pabianicach

1 kwietnia b.r. w naszym domu zakonnym w Pabianicach zorganizowałyśmy dzień skupienia dla dziewcząt. W planie dnia oczywiście na pierwszym miejscu była modlitwa, msza św., prezentacja s. Tereski i konferencja  o tym ” jak słuchać Boga”,  czas na refleksję, śpiew oraz nie mogło zabraknąć  również dobrego humoru 🙂

Przez cały dzień mogłyśmy cieszyć się z obecności Pana pośród nas i choć ten czas tak szybko nam minął myślę, że dla każdej z dziewcząt był to czas łaski i błogosławieństwa. Na dodatek miałyśmy cudowną, pełną słońca  pogodę!!! Dziękowałyśmy Bogu za dar życia, najbliższych oraz za to wszystko, czym Bóg nas obdarzył, za wszelkie dobro, którego doświadczałyśmy i nadal doświadczamy.

Młodość to piękny czas odkrywania i poznawania Boga oraz Jego planów wobec każdego młodego człowieka. Dlatego, niech Bóg zawsze będzie z wami droga Olu, Aniu, Edyto, Martyno i Karolino! Dziękujemy wam, że mogłyśmy wam towarzyszyć w tym dniu i wspólnie chwalić i uwielbiać Pana za Jego wielkie dzieła, które czyni dla każdej z nas.

Niech św. Karol Boromeusz – nasz Patron wyprasza wam potrzebne łaski, abyście zasłuchane w Słowo Boże z odwagą odpowiadały Bogu na Jego natchnienia.

Dziękujemy również naszym kochanym siostrom z Pabianic, które z radością gościły nas w swojej wspólnocie i pomagały przeżyć ten dzień ku chwale Boga 🙂

s.Agnieszka 🙂

Informator